Maak van bezoekers klanten
Deze checklist is bedoeld om een helder beeld te krijgen of jouw homepage bezoekers kan verleiden om te blijven. Om actie te nemen.
Kan jouw homepage beter?
Weet het antwoord bínnen 5 minuten.
*Door de checklist te downloaden krijg je ook iedere week een mail boordevol concrete copywritingtips. Uitschrijven kan met een klik.
Na de checklist snap ik veel beter wat er op mijn homepage moet staan om klanten aan te trekken. Diep van binnen weet je dat het anders moet, maar de checklist is een goede leidraad. Ik ga aan de slag.”
Loop jij hier ook tegenaan?
- Je hebt een hoge bounce rate. Bezoekers gaan wel naar je website zijn heel snel weer weg.
- Of heb je wel bezoekers maar gebeurt er verder niet zo veel?
- Je adverteert veel maar eenmaal op je homepage doen ze niet wat je voor ogen had.
- Krijg je veel vragen over wat je nou precies doet?
Ontdek hoe jij je homepage kan verbeteren en vul de checklist in.
Na 5 minuten weet jij
Of jouw boodschap helder is voor bezoekers
Of je menu duidelijk is voor bezoekers
Of de juiste gegevens in je footer staan
Of jouw doelgroep wel voldoende aan bod komt.
Welke valkuilen je kan vermijden
Heb je een overzicht wat je kan verbeteren.
“Het was even slikken toen bleek dat er nog veel aan m’n homepage verbeterd kon worden. Je krijgt een spiegel voorgehouden. Ik heb een aantal dingen doorgevoerd en bezoekers klikken nu minder snel weg.”
Dankzij de overzichtelijke checklist van Esther kon ik snel en makkelijk beoordelen of mijn homepage goed opgebouwd is. Heel fijn! Vooral ook omdat er zoveel informatie beschikbaar is over content en Esther dit begrijpelijk en to-the-point heeft gemaakt in deze checklist. Geen blablabla maar nuttige informatie. Top!

Over esther.

Ik help kennisondernemers om door middel van woorden en zinnen meer uit hun business te halen.
Door jouw verhaal helder te vertellen. Verpakt in aantrekkelijke teksten die goed weglezen. Waardoor potentiële klanten die jouw website hebben bezocht niets anders kunnen denken dan; ‘dit is precies wat ik zoek!’
Als oud-journalist, doelgroepdenker en usability-gek doe ik niets liever dan goede stukken tekst schrijven.
Kort en bondig. Concreet.
En op een no-nonsense manier.
Want tja, die Rotterdamse mentaliteit.. dat gaat er niet meer uit.
Esther Natar
Maak van bezoekers klanten
Ontdek waar jij nog beter kan scoren met je homepage.